This is Lite Plone Theme
Jesteś w: Start / e-szkolenia - Moduł edukacyjny

e-szkolenia - Moduł edukacyjny


Proponujemy Państwu dwa ogólnodostępne, bezpłatne szkolenia internetowe, które stanowią ważny element w realizacji celów edukacyjnych Portalu PEMP. 

Programy edukacyjne obejmą następujące kursy:

E-szkolenie pt.: ” Oceń potencjał oszczędności przy pomocy programu EFEMotor ”.
Szkolenie dotyczy przyswojenia umiejętności w zakresie obsługi narzędzia komputerowego EFEMotor dla umożliwienia przeprowadzenia audytu energetycznego obejmującego inwentaryzację napędów w przedsiębiorstwie oraz określenie potencjału oszczędności energii dla przedsięwzięć polegających na wymianie silnika lub grupy silników elektrycznych. Program umożliwia wyznaczenie kosztów w cyklu życia silnika elektrycznego.

E-szkolenie pt.: ” Energooszczędne układy napędowe - możliwości pozyskiwania dodatkowych środków na inwestycje. Przygotowanie projektu i wniosku o dofinansowanie”.
Szkolenie dotyczy przyswojenia umiejętności w zakresie poznania potencjalnych źródeł finansowania inwestycji z zakresu podnoszenia efektywności energetycznej oraz umiejętności przygotowania wniosku o dofinansowanie przedsięwzięcia z elementami analizy techniczno-ekonomicznej na przykładzie projektów z zakresu oszczędzania energii elektrycznej i procedur Narodowego, czy Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska .


Moduł edukacyjny zrealizowany jest w oparciu o platformę e-learningową Claroline i zawiera lekcje ogólne oraz szczegółowe ćwiczenia nawiązujące do wcześniej przedstawionych treści. Udział w szkoleniu polega na zapoznaniu się z przedstawionymi materiałami i rozwiązaniu ćwiczeń w formie odpowiedzi na pytania testowe, czy rozwiązania prostych zadań obliczeniowych.

Użytkownicy portalu, którzy zarejestrują się w module edukacyjnym i ukończą jeden z kursów otrzymają płytę promocyjną portalu z wybranymi publikacjami i materiałami informacyjnymi. Dla zainteresowanych uczestników e-szkoleń przewiduje się również możliwość wysyłania w formie elektronicznej certyfikatu potwierdzającego ukończenie kursu. Możliwe też będzie zadawanie drogą elektroniczną pytań autorom kursów. Przewidziana jest asysta dla uczestników kursu, w formie odpowiadania na zapytania poprzez forum dyskusyjne portalu.


Zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu.


PRZEJDŹ DO MODUŁU EDUKACYJNEGO

Kurs dostępny pod kategorią - PEMP
(Załóż konto i zapisz się na kurs)

wstecz